Na skutek tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w dniu 30 listopada około godziny 15:00, miejscowość Czołowo znów znalazła się na ustach lokalnej społeczności. W dzielnicy o nazwie Czołowo, gdzie nie tak dawno doszło do podobnych incydentów, rozegrała się kolejna kolizja drogowa.

Komenda Powiatowa Policji w Kole, reprezentowana przez rzecznika prasowego, przekazała informacje dotyczące szczegółów zdarzenia. Okazało się, że w trakcie jazdy na prostym odcinku drogi w miejscowości Czołowo doszło do frontowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jeden z kierowców, siedzący za kierownicą Renaulta, zachowywał się nieodpowiedzialnie. Mężczyzna, który miał zaledwie 20 lat, nagle zjechał na lewy pas ruchu. To spowodowało bezpośrednie uderzenie w nadjeżdżający z naprzeciwka Seat prowadzony przez 39-letniego mężczyznę.

Ostatecznie kierowca Seata został przewieziony do szpitala ze względu na podejrzenie uszkodzenia ręki. Po pełnym ustaleniu zakresu obrażeń kierowcy Seata, będzie można dokładnie sklasyfikować charakter zdarzenia. Policja już rozpoczęła dochodzenie w tej sprawie, analizując szczegółowo okoliczności zdarzenia pod kątem potencjalnego wypadku drogowego.