Nowoczesne kombinezony wraz z dodatkowym sprzętem trafiły do rąk policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kole, pełniących służbę na motocyklach. Ta inwestycja stanowi efekt współpracy Starostwa Powiatowego w Kole oraz Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego.

W dniu 25 października, w budynku Starostwa Powiatowego w Kole, odbyło się wydarzenie, które znacząco wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i warunków pracy policjantów z Koła i okolicznego powiatu. Insp. Jacek Brzęcki, czyli Komendant Powiatowy Policji w Kole, odebrał nowe wyposażenie od dwóch darczyńców – Sylwestra Chęcińskiego, Wicestarosty Kolskiego, oraz Grzegorza Fiałkowskiego, Prezesa Kutnowskiej Hodowli Buraka Cukrowego.

Policja w Kole otrzymała trzy kompleksowe zestawy wyposażenia dla funkcjonariuszy realizujących patrolowanie ulic na motocyklach. Każdy z tych zestawów składał się z dwuczęściowego kombinezonu motocyklowego, obuwia, rękawic, kominiarki oraz kasku. Do tego darczyńcy przekazali na rzecz komendy trzy dodatkowe kaski w parze z rękawicami i butami.