Kolizja dwóch samochodów miała miejsce w Policach Średnich, 18 maja bieżącego roku. Doszło do niej pomiędzy pojazdem marki Toyota oraz BMW. Wskutek tego tragicznego zdarzenia, jeden z zaangażowanych w nie uczestników został przewieziony do szpitala.

Wydarzenie to miało miejsce około 10:30 rano. Z informacji przekazanych przez Rzecznika Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kole, wynika, że kierujący BMW wykonywał manewr skrętu w lewo, a za nim jechała wyżej wspomniana Toyota. Niestety, doszło pomiędzy tymi pojazdami do kolizji.

Po zderzeniu, 30-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, który odniósł obrażenia głowy, został przekazany pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego i następnie przetransportowany do szpitala. Za kierownicą Toyoty siedział natomiast 43-letni mieszkaniec powiatu kolskiego. Zarówno on, jak i drugi kierowca byli na chwilę zdarzenia trzeźwi.

Na miejscu interweniowała policja, która zaklasyfikowała to zdarzenie jako wypadek drogowy. Ostateczna decyzja o karze dla odpowiedzialnej za kolizję osoby zostanie podjęta przez sąd.