Specjalny repertuar dla młodego kinomana

1 czerwca, a więc Międzynarodowy Dzień Dziecka, już za pasem – warto więc już dziś go zaplanować tak, żeby naprawdę ucieszył naszych juniorów. Jak zawsze – jednym z ciekawszych punktów Dnia Dziecka są specjalne seanse filmowe.

Nie inaczej będzie w Kole. Miejscowe kino „Nad Wartą” już dziś zaprasza do zaznajomienia się z repertuarem, który przygotowano z myślą o najmłodszych i tych nieco starszych kinomaniakach.

W harmonogramie tego szczególnego dnia nie zabraknie zarówno filmów fabularnych adresowanych do młodszej widowni, jak i zawsze uwielbianych przez najmłodszych – filmów animowanych.

Dzieci z pewnością będą się cieszyły możliwością obejrzenia „Dogtaniana. Psiego Muszkietera”, hiszpańskiej produkcji animowanej, cieszącej się dużą popularnością na całym świecie, która przyciąga do kin również rodziców, szczególnie tych, którzy cenią sobie reminiscencje klasyków pióra Aleksandra Dumasa, tym razem w wersji dla dzieci.

Jeśli nie znajdziemy czasu akurat 1 czerwca, kino oferuje również świąteczne seanse pod koniec maja. Obraz będzie wyświetlany zarówno 30, jak i 31 maja, i w kolejne dni czerwca.

Inne propozycje filmowe

Na swoich fanów pod koniec maja i w czerwcu będzie czekał również „Detektyw Bruno”. Polska produkcja familijna to idealna propozycja na Dzień Dziecka – dla całej rodziny. To pełna radości i doskonałego humoru opowieść, która wywoła nie tylko uśmiech, ale również sporo wzruszeń.

Nie może być inaczej, skoro jest to filmowa opowieść o sile i wartości przyjaźni między gwiazdorem filmowym i jego młodym fanem. W fabule znajdzie się też  bardzo lubiany przez młodego widza wątek poszukiwania skarbów i związanego z nim świata pełnego zagadek, zaskakujących pomysłów i rozwiązań.

Na bohaterów filmu i wszystkich widzów czeka naprawdę bezcenne odkrycie, czego ono dotyczy? Odpowiedź na to pytanie być może padnie w finałowych scenach „Detektywa Bruna”…

Film trwa nieco ponad sto minut.

Więcej informacji o repertuarze i opis prezentowanych filmów – na stronie internetowej kolskiego kina.