Planowanym na niedzielę, 30 czerwca 2024 roku, Targom Rolniczym w Kościelcu przypisuje się rangę najważniejszego wydarzenia wystawienniczego i promocyjnego we wschodniej Wielkopolsce. Organizowane przez WODR, są znaną platformą spotkań dla rolników, producentów i miłośników sektora rolniczego, nie tylko z terenów Wielkopolski.

W godzinach od 9:00 do 16:00 eksponowane będą najnowocześniejsze maszyny i technologie rolnicze, środki ochrony roślin oraz różnorodne nawozy. Uczestnicy będą mogli zgłębić wiedzę na temat bogatej oferty produktowej i usługowej prezentowanej przez wystawców z branży agrobiznesu. Jest to znakomite miejsce do nawiązywania wartościowych relacji biznesowych, wymiany doświadczeń oraz zdobywania inspiracji do dalszej ekspansji swoich gospodarstw.

Targi są też miejscem pełnym atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy szykują szereg pokazów specjalnych, degustacje lokalnych wyrobów oraz konkursy z cennymi nagrodami. Dla najmłodszych przygotowywane są ciekawe animacje i warsztaty edukacyjne.