Poczuj się jak na planie filmu akcji!

W środę, 8 września 2021 r., na targowisku miejskim w Kole, odbędzie się niezwykły pokaz – publiczność na pewnie nie będzie mogła narzekać na brak emocji. A to za sprawą popisów kaskaderskich, które przeniosą oglądających w rzeczywistość planu filmowego kina akcji!

W Kole swoje umiejętności zaprezentuje grupa światowej klasy kaskaderów, którzy zaprezentują show z niezapomnianą i maksymalną dawką adrenaliny. Początek imprezy o godzinie 18:00. Sztuczki kaskaderskie to nie wszystko. Wrażenie na publiczności zrobią również inne „elementy” widowiska, tzn. jego oprawa – muzyczna i świetlna.

Nie zabraknie dynamicznej muzyki, efektów świetlnych i pirotechnicznych. W scenariuszu kaskaderskiego wieczoru w Kole znajdą się hitowe prezentacje, uwielbiane przez publiczność. Entuzjazm na pewno wzbudzi drift oraz szalone zmagania z ogniem – wymieńmy tu tylko… przebijanie płonącej ściany głową albo przejazd przez ścianę ognia, symulowane wypadki, niczym z kina akcji lub drogi albo jazdę na quadzie i samochodem… na bocznych kołach i wiele innych kaskaderskich wyczynów.

Nie tylko pokaz!

Pokazy umiejętności kaskaderskich już same w sobie są niezwykłą, widowiskową i niezwykle emocjonalną atrakcją. Ale samo podziwianie kaskaderów to nie wszystko. Okazuje się, że w niektórych pokazach mogą wziąć udział również chętne osoby z publiczności.

Szalona jazda Monster Truckiem? Jeśli ktoś twierdzi, że jest to jedynie zabawa dla prawdziwych mężczyzn, przekona się w jakim był błędzie. Jeśli jesteś kobietą i masz wielką ochotę, aby zmierzyć się z bestią V8 – nic nie stoi na przeszkodzie.

Już dziś organizatorzy zapowiadają, że taka przejażdżka na pewno zostanie zaproponowana właśnie paniom.

Samochód, który „wystąpi” na pokazach w Kole jest jedynym dwukołowym dragsterem – autorobotem w Polsce. Już sam w sobie jest wielką atrakcją dla fanów nowoczesnej techniki i motoryzacji.

Zakończenie imprezy będzie należało do najmłodszych uczestników, którzy będą mogli się przejechać potężnych truckiem za darmo.