Wsi Krzykosy, położonej w powiecie średzkim, były świadkiem tragicznego zdarzenia drogowego. Dwa pojazdy osobowe zderzyły się w sobotę, około godziny 15:00, na trasie DK11 między Nowym Miastem nad Wartą a Środą Wielkopolską. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, które podjęły natychmiastowe działania.

Oficer dyżurny straży pożarnej z Wielkopolski przekazał informacje, że w wyniku tego niefortunnego zdarzenia, trzy osoby doznały obrażeń. Zespół Ratownictwa Medycznego natychmiast zareagował i podjął się opieki nad poszkodowanymi.

Akcji ratowniczej towarzyszyła intensywna interwencja służb na miejscu zdarzenia. W momencie kulminacyjnym, aż siedem jednostek straży pożarnej uczestniczyło w działaniach na miejscu kolizji.

Niestety, droga krajowa DK11 była zablokowana w obu kierunkach przez kilka godzin po incydencie. Policja musiała wyznaczyć objazdy dla kierowców, co mogło spowodować utrudnienia na tym odcinku drogi. Możliwe, że obciążenia ruchu na tej trasie mogą trwać jeszcze kilka godzin.