„Święty Walenty, patron miłości”

Burmistrz Miasta Koła zaprasza wszystkich pełnoletnich mieszkańców miasta do udziału w konkursie walentynkowym, który polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zameldowania i zamieszkiwanie w Kole.

Pytanie dotyczy kształtu relikwiarza z relikwiami świętego Walentego, który znajduje się w kościele św. Floriana w Krakowie. Jest to pytanie skierowane do miłośników historii – relikwiarz liczy sobie kilkaset lat, pochodzi z XVII wieku.

Odpowiedzi na pytanie należy szukać w źródłach historycznych. Każda poprawnie udzielona odpowiedź zostanie uwzględniona w losowaniu, które odbędzie się na żywo, za pośrednictwem profilu miasta na facebooku.

Laureata wylosuje i ogłosi burmistrz Koła. Nagrodą w konkursie jest kolacja dla dwóch osób w jednej z kolskich restauracji.

Regulamin konkursu

Szczegółowy regulamin konkursu jest udostępniony na stronie internetowej Koła i na miejskim profilu facebookowym.

W głosowaniu będą brały udział odpowiedzi z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, który musi być podpisany własnoręcznie. Należy je wysłać na skrzynkę pocztową burmistrza – [email protected]. Obowiązuje format pdf albo zdjęcie dokumentu.

Termin przesyłania odpowiedzi i formularzy mija 11 lutego 2022 roku.

Losowanie zwycięzcy konkursu „Święty Walenty, patron miłości” odbędzie się w dniu jego święta, a więc 14 lutego 2022 r., dokładnie o godzinie 12:00 – na miejskim fanpage’u. Kady uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź, zaliczoną jako jeden głos w konkursie.

Nagroda, czyli kolacja dla dwóch osób, nie może być wymieniona na ekwiwalent pieniężny ani udostępniona innym osobom. Voucher na kolację w Restauracji Beefteka można zrealizować 14 lutego 2022 roku.