MDK w Kole zaprasza na zajęcia wakacyjne

Wakacje właśnie się rozpoczęły, a wraz z nimi szczególny czas w roku, zarówno dla młodszych, jak i starszych, głównie jednak jest wyczekiwany przez dzieci i młodzież.

Czy wakacje mają służyć tylko biernemu wypoczynkowi, czy też jest to szansa na realizację swoich największych pasji i zainteresowań, a może jest to ten czas w roku, kiedy mamy szansę poznać bardziej samego siebie i dzięki temu odkryć nowe zainteresowania i talenty?

Takie wakacje na pewno będą udane, niezależnie od tego, czy większość tych wolnych dwóch miesięcy spędzimy w domu, czy też na wyjazdach, wycieczkach i zwiedzaniu.

Warto na pewno doświadczyć czegoś nowego. Taką szansę młodym mieszkańcom Koła daje Miejski Dom Kultury, który zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci do udziału w specjalnym programie wakacyjnym, obfitującym w różne interesujące zajęcia.

Program przygotowano z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku od sześciu do czternastu lat, a więc uczniów szkół podstawowych.

Zapoznaj się z letnim programem w MDK

Jesteś wielbicielem Lego? Wybierz się na zajęcia Lego Konstruktor. Pierwsze odbędą się już pod koniec czerwca – 29 i 30 czerwca, następne 1 lipca, a kolejne od  24 sierpnia br. Program zajęć jest tak zorganizowany, że mogą w nim z powodzeniem uczestniczyć zarówno sześciolatki, jak i czternastolatki.

Wiesz co oznacza słowo Quilling? Nie? A zawsze lubiłeś prace plastyczne? Zapisz się właśnie na te zajęcia z… papieroplastyki. Pierwszy cykl trzydniowych zajęć rozpocznie się już 27 czerwca br. Kolejne – na sam koniec wakacji (29-31 sierpnia).  Zajęcia przygotowano z myślą o uczestnikach w wieku od siedmiu do trzynastu lat.

Z pewnością dużym zainteresowaniem będzie się również cieszyła ceramika (zajęcia od 19 lipca).

A co powiesz na możliwość realizacji plastycznych eksperymentów? Zarezerwuj czas na zajęcia w lipcu.

To tylko niektóre z wakacyjnych, twórczych propozycji MDK w Kole. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej placówki.