Na ulicy Krzywoustego w odległości kilku kilometrów od Centrum Handlowego Korona, doszło do zdarzenia drogowego. W piątek, 27 października, po 15:00 trzy pojazdy osobowe znalazły się w kolizji na wysokości stacji paliw Orlen. Niestety, dwie poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejscu intensywnie pracują służby ratunkowe, co prowadzi do utworzenia korków drogowych w okolicy miejsca zdarzenia.

Straszny wypadek z udziałem trzech samochodów osobowych miał miejsce 27 października tuż po godzinie 15:00 na ulicy Krzywoustego niedaleko CH Korona.

Rafał Jarząb, rzecznik prasowy policji we Wrocławiu, wyjaśnił przypuszczalną przyczynę kolizji. Wszystko wskazuje na to, że kierowca BMW nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do kolizji z tyłu skody, która następnie uderzyła w inny samochód. Dwóch uczestników – kierowca skody i pasażerka – zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy zaangażowani kierowcy byli na trzeźwo – dodał. Prace służb ratunkowych są nadal prowadzone na miejscu, ale żaden z samochodów nie blokuje już ruchu drogowego. Policja bada szczególnie okoliczności tego niefortunnego incydentu.

Policja wykorzystuje tę okazję, aby przypomnieć o znaczeniu bezpieczeństwa na drodze. Warunki pogodowe są obecnie niesprzyjające, więc apelują o zwiększoną ostrożność i zdrowy rozsądek za kierownicą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest najważniejsze – rezonuje wezwanie policji do „nogi z gazu”.