Nowe sklepy i nowe marki

Już niedługo otwarcie nowego centrum handlowego w Kole – obiekt będzie nosił nieskomplikowaną nazwę, za to łatwą do zapamiętania, czyli „Centrum”. Prace przy budynku dobiegają końca i już niedługo pierwsi klienci będą mogli tu robić zakupy. W mini-galerii handlowej będą funkcjonować cztery sklepy znanych i popularnych marek.

Przy ulicy Kolejowej, niedaleko marketu Kaufland, można będzie zrobić zakupy, które zapewne ucieszą przede wszystkim kobiety, choć nie tylko.

W „Centrum” zaopatrzymy się w artykuły drogeryjne, w odzież i w obuwie, a to za sprawą marek: Rossmann, Sinsay i Daichmann. W Centrum będzie również działał popularny elektromarket – Media Expert.

Lepszy dostęp do atrakcyjnej oferty handlowej

Nowa galeria handlowa nie jest duża, ale asortyment, jaki będzie oferować z pewnością spotka się z zainteresowaniem okolicznych mieszkańców oraz osób odwiedzających pobliski, popularny supermarket.

Rossmann postawił na kolejną lokalizację w Kole. Drogeria zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy produktów kosmetycznych, ale również spożywczych i innych, niezbędnych do codziennego życia. Oferta dostosowana jest do różnych potrzeb klientów i dostępna na każdą kieszeń.

Także Media Expert otwiera w Kole swój kolejny sklep. Elektromarket oferuje pełną gamę sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Nowa lokalizacja na pewno spotka się z dobrym przyjęciem ze strony przyszłych klientów.

Sinsay zadebiutuje w Kole, co ucieszy przede wszystkim kobiety – oferta sklepu adresowana jest głównie do młodszych przedstawicielek płci pięknej, ale znajduje zwolenniczki w różnych grupach wiekowych. Marka oferuje szeroki asortyment odzieży i akcesoriów.

W Centrum można będzie również dokonać zakupów obuwniczych, w jednym z najpopularniejszych w Europie sklepów sieciowych – Deichamann. W ofercie marki znajdziemy obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także bogaty asortyment galanterii.